Покращений комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосу (Код: CHV3ECO)

Хиты: 171 | Рейтинг:
Покращений комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосу
zoom Увеличить изображение
Покращений комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосу Покращений комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосу Покращений комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосу Покращений комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для фільтрів зворотного осмосу
Производитель: Ecosoft
Цена: 454 грн.
плюс доставка
Количество:  Задать вопросНашли дешевле?
 
Покращений комплект картриджів Ecosoft  1-2-3 для фільтрів  зворотного осмосу CHV3ECO.

Ідеально прозора вода без піску, іржі, запаху хлору і шкідливих органічних домішок. Бар'єр з трьох картриджів для безпеки вашої води.

Захист мембрани зворотного осмосу. Продовжує термін служби основного елемента фільтра.

Максимальна ефективність для води з підвищеним вмістом хлору. 2 картриджа містять кокосове вугілля.

У комплект входять три картриджа Ecosoft, необхідні для підготовки води перед мембранним елементом в домашньому фільтрі з технологією зворотного осмосу. У покращений комплект входять два вугільних картриджа, тому він підходить для води з високим вмістом хлору.

Ви отримаєте доступ до абсолютно чистою і безпечної питної води. Страви вашої кухні стануть смачніше.
Чай і кава придбають природний смак і аромат, очищену воду можна пити без кип'ятіння.
Картриджі підходять для фільтрів зворотного осмосу інших виробників.

ЗАСТОСУВАННЯ

Картриджі затримують пісок, іржу, хлор і шкідливі хлорорганічні домішки, продовжуючи термін служби основного елемента фільтра - мембрани. Вода послідовно проходить через 3 картриджа, кожен з яких видаляє певні домішки.

1 ступінь:
Картридж з поліпропілену з бактеріостатичними властивостями. Видаляє пісок, мул, іржу та інші забруднення розміром більше 5 мікрон. Спеціальна бактеріостатична добавка харчового класу в два рази зменшує утворення слизу на картриджі.

2 ступінь:
Картридж з активованим вугіллям з шкаралупи кокосових горіхів. Видаляє хлор, знижує концентрацію важких і кольорових металів, а також фенолу та нафтопродуктів.

3 ступінь:
Фінальна тонке очищення на картриджі з спресованого активованого вугілля. Вугілля з шкаралупи кокосових горіхів видаляє хлор і хлорорганічні сполуки, а також затримує найдрібніші механічні частинки.

Покращений комплект картриджів Ecosoft 1-2-3 для домашнього фільтра зворотного осмосу призначений для доочистки тільки холодної водопровідної води.

Як часто міняти картриджі?
Для отримання чистої питної води джерельного якості, рекомендується міняти картриджі кожні 3 місяці, незалежно від обсягу відфільтрованої води.

Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH