print printer
 
 Cкидочный купон.
 
banner v

НОВОСТИ

Стабілізатор напруги для квартир Герц.


Як вибрати стабілізатор:

1) Скільки у Вас фаз?

Яка кількість фаз входить у Ваше житлове приміщення, визначити це досить просто, необхідно подивитись на свій вхідний автомат, який встановлений поруч з лічильником, якщо однополюсний або двополюсний, у вас одна фаза, якщо триполюсний чи чотириполюсний, у вас три фази.

З цього можливо визначити наступне, у першому випадку, Ви ставите однофазний стабілізатор, у другому випадку, у Вас є два варіанти - або один трифазний, або три однофазних - залежно від того, чи є у вас трифазні споживачі, тобто ті, які споживають 380 вольт, якщо вони є, Ви ставите трифазний стабілізатор, якщо їх немає, Ви ставите три однофазні.

2) Як прорахувати потужність стабілізатора? 

Вам необхідно подивитись маркування вхідного автомата (вона може бути 16, 25, 32, 40, 63 А) множимо це число на 220 вольт і отримуємо результат - це власне і є потужність стабілізатора, який вам підійде.

Серія стабілізаторів напруги Герц заслужено відноситься до елітної продукції. Виробник застосував у них передову технологію подвійних процесорів. Суть її в тому, що кожен із двох мікропроцесорів працює автономно за своєю програмою, що суттєво підвищує надійність стабілізаторів Герц від торгової марки «Елекс».
 cxema stabilizator napryazheniya eleks gerts
 
Стабілізатори Герц пропонуються споживачам у двох виконаннях - шістнадцять і тридцять шість ступенів. Відхилення напруги на виході від номінальних 220 вольт у таких приладах становить лише плюс-мінус 2,5% та плюс-мінус 1% відповідно. Подібні виконання призначені як для однофазних, так і для трьохфазних моделей.
 
hina tovary
stabilizator napryazheniya trjokhfaznyj eleks gerts u 16 3 cxema
Стабілізатори Герц надійно виконають своє завдання навіть за екстремальних відхилень напруги мережі, а також захистять від наслідків аварійних ситуацій, таких як коротке замикання.
 
Виробник удосконалив систему охолодження друкованих плат, оновив конструкцію корпусу та виконав цілу низку інших поліпшень. Внаслідок цього термін гарантійного обслуговування збільшився до 36 місяців.
 
Вартість стабілізаторів Герц різних моделей варіюється таким чином, щоб задовольнити запити всіх категорій споживачів незалежно від рівня їх доходів.
 hina tovary

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Не жадничай, поделись с друзьями в соц.сетях!!!

 

ceni samoreguliruyushchijsya nagrevatelnyj kabel

 

Корзина:↓↑ Товаров (0) на сумму 0 грн.
 volterm plus reg 1
teplyiy pol reg AR
samoreguliruyushchijsya nagrevatelnyj kabel dla tryb
 ryxon plus reg 1 

Нагревательная пленка

Просмотренные товары

Счётчик