
НОВОСТИ
Транзит нуля в реле напруги Zubr.
Транзит нуля повертається, ми завжди прагнемо, щоб наші пристрої були надійними та зручними. Ще з 2005 року ми постійно вдосконалюємо наші рішення задля підвищення безпеки.
І саме тому в певний момент ми вирішили прибрати транзит N з наших реле напруги. Але отримавши зворотний зв’язок від професійних електриків ми змінили своє рішення.
За результатами масштабного опитування електриків: 70% вважають, що транзит N потрібен, адже його користь та зручність переважають ризики неправильного підключення.
За численними запитами та після довгоочікуваного відновлення постачань європейських компонентів, ми раді повідомити: реле напруги ZUBR з транзитом нуля знову в наявності!
Ціна незмінна.
Надійність - як завжди.
Зручність - без компромісів.











