print printer
 
 Cкидочный купон.
 
banner v

НОВОСТИ

Алюмінієвий мат під ламінат монтаж інструкція Magnum FoilMat.

Шановний клієнт, Foil Mat виготовлений з високоякісних та міцних матеріалів. Щоб ваш мат працював оптимально, є кілька моментів, на які слід звернути увагу, які описані в цій інструкції з монтажу. Тільки при правильному встановленні відповідно до цих правил ми можемо надати вам повну гарантію. 

Перед монтажем прочитайте цю інструкцію уважно, включаючи останню сторінку і забезпечте потрібні інструменти та матеріали. Електрична установка повинна виконуватися визнаним монтажником відповідно до стандартів NEN1010.

alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat

Технічні дані:

Тип кабелю: Двопровідний нагрівальний кабель із екраном заземлення.
Номінальна напруга: 230 Вольт.
Номінальна потужність: 140 Вт/м².
З'єднувальний провід: 3 х 1,5 мм², 5 м.
Діаметр кабелю: 3 мм.
Потужність на м/п: 10,5 Вт.
Стандарт кабелю: IEC800 клас II.
Гарантія: 10 років.

Асортимент продукції мат Magnum FoilMat:

alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m1 м² alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m2 м² alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m3 м² alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m4 м² alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m5 м²

alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m6 м² alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m7 м² alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m8 м² alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m9 м² alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat m10 м²

1. Перевірка:

Перш ніж розпочати монтаж, перевірте упаковку.
• Нагрівальний мат.• Контрольна карта.• Гофрована трубка.• Інструкція з монтажу.

Термостат, включаючи датчик підлоги (придбати окремо). На термостаті має бути встановлено обмеження по температурі нагріву підлоги максимум 28 °С.

2. Рекомендації:

Цей Foil Mat підходить лише для монтажу під ламінат і дерево в сухих приміщеннях (не підходить для ванних кімнат). Підлога, на якій буде встановлена система підігріву, повинна бути досить міцною і стійкою до навантаження. Заздалегідь перевірте, чи відповідає поверхня нагрівального мата поверхні підлоги, що нагрівається, і чи є достатня потужність струму (А).

Під час монтажу та інших робіт будьте обережні з гострими предметами, які можуть пошкодити нагрівальний кабель в маті. 

Вам слід перевірити мат до і після кожної роботи і записати вимірянні значення на останню сторінку. Збережіть цю сторінку, це частина вашої гарантії. 

Нагрівальний мат FoilMat ніколи не повинен розміщуватися один на одного і не повинен перетинати один одного. Нагрівальний кабель не повинен перериватися.

alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat

 

Перехід кабелю гарячий / холодний знаходиться безпосередньо всередині нагрівального мата. З'єднувальний кабель можна подовжити або вкоротити, завжди повинно залишатися не менше 0,5 метра з'єднувального проводу.

Кабель датчика може бути подовженим або укороченим. Датчик слід встановити в центрі між 2 кабелів, для оптимальної реєстрації температури. 

Також датчик в трубці не повинен перетинати нагрівальні кабелі. Переконайтеся, що датчик встановлений на достатній відстані (не менше 50 см) від радіатора та водопровідних труб, каналізації та електричних кабелів.

Датчик завжди повинен залишатися в гофротрубці, щоб запобігти застряганню датчика під час заміни. Якщо датчик коли-небудь потрібно буде замінити, його можна легко дістати.

FoilMat ні в якому разі не можна застосовувати під нерухомими предметами, такими як настінні меблі, кухонні гарнітури, і повинен мати можливість безперешкодно виділяти тепло. Також нагрівальний мат не повинен лежати над компенсаторами. Загалом слід дотримуватися відстані до стіни 50 мм. Мат можна вбудовувати лише у вільну поверхню підлоги / стіни.

3. Підготовка до встановлення:

Визначте, де повинен бути встановлений термостат, вмонтуйте стандартну електричну розподільну коробку з мінімальною глибиною 50 мм, переважно на висоту 1,40 м для простоти експлуатації. Проштробіть необхідні канавки і встановіть розподільчу коробку і електричний провід.

4. Поверхня:

Переконайтеся, що поверхня на якій буде змонтований мат, рівна, чиста і не містить пилу та бруду.

5. Перевірте значення опору:

Вам слід перевірити мат між кожним кроком монтажу та після нього за допомогою мультиметра. Порівняйте значення опору, використовуючи таблицю. Виконайте вимірювання як між проводами опору, так і між проводами опору і заземленням. Стандартне значення в Ом може відхилятися максимум на 10%. Запишіть значення і збережіть цю інспекційну карту! Це є частиною вашої гарантії.

alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat montah k3

6. Нанесіть ізоляцію:

Спочатку встановіть ізоляцію підлоги товщиною 6 мм. Вона повинна охоплювати всю площу підлоги! Заклейте скотчем, щоб запобігти ковзанню ізоляції. Переконайтесь, щоб підлога була чистою і не мала гострих виступів які можуть пошкодити нагрівальний мат під час монтажу.

7. Розміщення датчика:

Виріжте штробу в ізоляції для гофротрубки датчика підлоги, розмістіть трубку датчика, включаючи датчик підлоги, і заклейте її скотчем. Розміщуючи FoilMat, переконайтесь, що датчик знаходиться рівно між 2 кабельними петлями.

УВАГА: Ніколи не ставте датчик біля (прихованої) труби радіатора і ніколи не встановлюйте його поперечно під нагрівальним кабелем!

alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat montah k4

8. Розрізання мата:

Зберігайте розмотуючи килимок, враховуйте відстань до стіни 50 мм.

Якщо довжина нагрівального мату більше довжини приміщення, мат можна нарізати потрібної довжини не розрізаючи кабель і розгорнувши його на 180 градусів укласти поруч з попередньою смугою. Коли мат буде розстелений, ще раз перевірте його мультиметром.

alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat montah k

9. Закінчення:

Покрийте всі відкриті нагрівальні кабелі (які видно, коли FoilMat розкладений) зверху та знизу алюмінієвою стрічкою. Це зберігає цілістність конструкції. Після цього ви можете закріпити FoilMat на підлозі за допомогою тієї ж стрічки. Потім змонтуйте ламінат або дерев'яні дошки підлоги відповідно до інструкцій виробника.

alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat montah k2

10. Підключення термостата:

Підключення повинно здійснюватися визнаним спеціалістом-монтажником відповідно до місцевих норм. Завжди вимикайте електроенергію в шафі лічильника, перш ніж встановлювати термостат. Інформацію про
встановлення, використання та програмування термостата див. інструкції, що додаються до термостата.

alyuminievij nagrivalnij mat magnum foilmat montah k5

Комментарии  

+20 # kabel-pol 28.02.2021 13:25
Ответить
+20 # kabel-pol 27.02.2021 12:48
Ответить
+20 # kabel-pol 27.02.2021 12:46
Ответить

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Не жадничай, поделись с друзьями в соц.сетях!!!

 

ceni samoreguliruyushchijsya nagrevatelnyj kabel

 

Корзина:↓↑ Товаров (0) на сумму 0 грн.
teplyiy pol reg AR
samoreguliruyushchijsya nagrevatelnyj kabel dla tryb
 ryxon plus reg 1 

Нагревательная пленка

Просмотренные товары

Счётчик