(044) 361-63-04
(050) 809 70 50
(067) 573 59 56
(093) 037 60 23 Viber
print printer
 
 Cкидочный купон.
 
banner v

Материалы

Теплый пол Veria - Veria Quickmat 150, Veria Flexicable 20.

Підігрів підлоги за допомогою системи Verіa усуває ризик утворення холодних зон, а також мінімізує перенесення пилу завдяки відсутності конвекційних потоків. Це особливо актуально для людей, які страждають на алергію.

Крім цього, обігрівання приміщення через підлогу гігієнічніше, оскільки поверх ня залишається завжди сухою та її легше під три мувати в чистоті.

 veria mat cable banner

Система підігріву поверхні підлоги особливо корисна для тих, у кого є маленькі діти, тому що малята зможуть скільки завгодно бавитися на теплій підлозі, і батькам не доведеться хвилюватися, що вони застудяться. Ну й нарешті, всім добре відомо, що коли мерзнуть ноги, то відчуття холоду передається всьому тілу.

Система підігріву підлоги Verіa – це комфорт, що створюється рівномірним розповсюдженням тепла по всьому приміщенню, та приємне перебування вдома для всієї родини.

  

Veria Quickmat 150 тонкий двожильний нагрівальний мат під плитку.

Мінімальний підйом підлоги не призводить до утворення порогів. Нагрівальний мат може монтуватися безпосередньо в існуючу підлогу під плитку.

Система обігріву Verіa Quіckmat невидима й тому надає необмежені можливості для дизайну, незважаючи на перешкоди, такі як труби або радіатори.

Тонкий нагрівальний мат Verіa Quіckmat повністю готовий до монтажу й закріплений на клейкій сітці, що дозволяє укладати його самостійно. Після встановлення система Verіa Quіckmat не потребує обслуговування та технічної підтримки.

dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150
pdf i
 

Асортимент нагрівального двожильного мата VERIA Quickmat 150:

nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt1м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt1,5м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt2м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt2,5м²

nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt3м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt3,5м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt4м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt5м²

nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt6м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt7м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt8м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt9м²

nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt10м²nagrevatelnye tonkie maty dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150vt12м²

dvukhzhilnyj mat veria quickmat 150

 

Veria Flexicable 20 нагрівальний кабель у стяжку.

Veria Flexicable високоякісний кабель, який ідеально підходить для підлоги, що заливається стяжкою.  Цей кабель має потужність 20 Вт/м, що дозволяє монтувати його у цементну стяжку товщиною 3-5 см.

Це надійне джерело обігріву подарує Вам комфортну й теплу підлогу на довгі роки. Veria Flexicable є оптимальним рішенням, тому що гнучкий кабель цієї системи може бути встановлений у будь-яких приміщеннях.

Більше того, Veria Flexicable може бути укладений з різною потужністю на квадратний метр, що дозволяє змінювати ступінь підігріву підлоги і робити його інтенсивнішим у тих місцях, де це особливо необхідно (наприклад, у зонах біля дверей, вікон або холодної стіни).

Для закріплення кабелю на поверхні рекомендовано використовувати монтажну стрічку.

Завдяки високій потужності кабель Verіa Flexіcable також підходить для відокремлених приміщень та приміщень із поганою теплоізоляцією, таких як підвал, зимовий сад, ґанок та різного роду прибудови.

dvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20
pdf i
 

Асортимент нагрівального двожильного кабелю Veria Flexicable 20:

dvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 200Втdvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 400Втdvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 650Втdvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 850Вт

dvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 970Втdvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 1270Втdvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 1410Втdvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 1620Вт

dvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 1890Втdvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 1980Втdvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20 2530Вт

dvukhzhilnyj kabel veria flexicable 20

12 років гарантії на нагрівальні кабелі та мати пояснюються високою якістю продукції Verіa.
Гарантійний сертифікат міститься всередині інструкції з монтажу.

 

Терморегулятор Veria Control B45 

Дозволяє контролювати систему «Тепла підлога» й досягати оптимального комфорту та економічності.

Маючи клас захисту IP 31, терморегулятор Veria Control B45 можна встановлювати у вологих приміщеннях.

Терморегулятор має в комплекті датчик температури підлоги на проводі та рамку ELKO білого кольору.

termoregulyator veria control b45

 

Терморегулятор Veria Control T45

Програмується, із простим таймером, який дозволяє підтримувати комфорт вашої оселі та керувати системами «Тепла підлога», «Опалення через підлогу» або «Опалення через підлогу з обмеженням температури підлоги».

Тижневий режим роботи 5 робочих та 2 вихідних дні, дозволяє запрограмувати терморегулятор таким чином, щоб графік роботи збігався з вашими щоденними потребами.

Кожний день передбачає 4 окремі часові періоди, в які ви будете мати саме ту комфортну або економну температуру, яка потрібна в певний час.

Використання програмованого таймера збереже ваші кошти, оскільки система працює в чітко визначений час доби.

Терморегулятор має в комплекті датчик температури підлоги на проводі.

termoregulyator veria control t45

 

 veria mat cable banner

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Не жадничай, поделись с друзьями в соц.сетях!!!

 

ceni samoreguliruyushchijsya nagrevatelnyj kabel

 

Корзина:↓↑ Товаров (0) на сумму 0 грн.
teplyiy pol reg AR
samoreguliruyushchijsya nagrevatelnyj kabel dla tryb
 ryxon plus reg 1 

Нагревательная пленка

Просмотренные товары

Счётчик