print printer
 
 Cкидочный купон.
 
 
banner torg tepliy pol

Терморегулятор Terneo s - Всі моделі.

Призначення:
Терморегулятор terneo s и terneo s unic з сенсорним керуванням призначений для підтримки постійної температури в діапазоні 5...40 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури.

Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (металопластиковій трубці Ø 16 мм). При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки. У даній комплектації терморегулятор призначений для теплої підлоги на основі електричного нагрівального кабелю і матів або гріючої плівки. Терморегулятор має захист від частих перемикань силового реле для збільшення терміну його служби. Якщо між перемиканням реле було менше однієї хвилини, то терморегулятор затримає включення реле, позначивши відлік часу миготливою точкою в крайньому правому розряді.

Терморегулятор terneo s unic комплеткуется рамкой из серии UNICA Schneider Electric.

terneo s unicterneo s unic ivory

terneo s unic білий                terneo s unic Слонова кістка

Терморегулятор terneo s

terneo sterneo s ivory

terneo s                                       terneo s Слонова кістка 

 

Комплект постачання Терморегулятор terneo s и terneo s unic:
Рамка 1 шт. Датчик температури з проводом 1 шт. Гарантійне свідоцтво і талон 1 шт. Техпаспорт, інструкція 1 шт. Пакувальна коробка 1 шт.

Схема підключення :
Терморегулятор підтримує роботу з двома типами датчиків: аналоговим (R10) або цифровим (D18). Аналоговий датчик підключається до клем 1 і 2. Кольори проводів при підключенні значення не мають.
Напруга живлення (230 В ±10 %, 50 Гц) пода ється на клеми 4 і 5, причому фаза (L) визна чається індикатором і підключається на клему 5, а нуль (N) — на клему 4. До клем 3 і 6 підключається навантаження (з'єд- нувальні провода від нагрівального елементу).

Експлуатація Вмикання / вимикання:
Щоб увімкнути / вимкнути натисніть кнопку «≡».
Після вмикання терморегулятор протягом 3 с відобразить «888», потім температуру датчика. Якщо температура датчика нижче температури уставки, то подається напруга на навантаження. При цьому світлодіод починає світитися червоним кольором.

При першому вмиканні температура уставки складає 25 °С. У режимі очікування (коли кнопки не натискаються) яскравість індикатора і світлодіода зменшиться до 30 %.

Після вимкнення терморегулятор перейде в сплячий режим. Для повного вимкнення необхідно вимкнути автоматичний вимикач. Через 3 с після останнього натискання кнопок терморегулятор переходить до відображення температури датчика.

Блокування кнопок (захист від дітей та в громадських місцях):
Для активації утримуйте одночасно кнопки «+» і «–» протягом 6 с до появи на індикаторі напису «Loc». Для розблокування утримуйте одночасно кнопки «+» і «–» протягом 6 с до зміни напису «Loc» на «оFF».

Також є функції:
Поправка температури.
Затримка на вмикання навантаження.
Лічильник часу роботи навантаження.
Скидання на заводські налаштування.
Захист від внутрішнього перегріву.

МОЖЛИВІ НЕПОЛАДКИ, ПРИЧИНИ І ШЛЯХИ ЇХ УСУНЕННЯ:
На індикаторі висвічується напис «ЗНЕ». Можлива причина: коротке замикання в ланцюзі датчика. Необхідно: усунути коротке замикання в ланцюзі датчика.
Терморегулятор перейшов у процентне керування. Можливі причини: — неправильне підключення датчика, стався обрив в ланцюзі датчика; — поряд із проводом датчика знаходиться джерело електромагнітного поля, яке перешкоджає передачі даних; — температура вийшла за межі вимірюваних температур. Необхідно перевірити: — відповідність підключення датчика, місце під’єднання датчика до терморегулятора та його коло, а також відсутність механічних пошкоджень по всій довжині з’єднувального провода датчика; — відсутність джерела електромагнітного поля поряд із проводом датчика; — температура не вийшла за вимірювані межі.

При вмиканні терморегулятора індикатор та світлодіод не світяться Можлива причина: відсутня напруга живлення. Необхідно: переконатися в наявності напруги живлення за допомогою вольтметра. Якщо напруга є, тоді зверніться, будь ласка, до Сервісного центру.

 terneo v katalog

Комментарии  

+4 # kabel-pol 06.06.2017 12:57
Ответить
+4 # kabel-pol 30.05.2017 15:03
Ответить
+4 # kabel-pol 30.05.2017 15:01
Ответить
+4 # kabel-pol 30.05.2017 14:59
TERNEO S UNIC

Ответить

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Не жадничай, поделись с друзьями в соц.сетях!!!

 

akcia

 

naxans online payments nexans
 

Корзина:↓↑ Товаров (0) на сумму 0 грн.

Теплый пол Fenix

fenix ldts mat

teplyiy pol reg
 volterm plus reg 1

Нагревательная пленка

Просмотренные товары

Счётчик