print printer
 
 Cкидочный купон.
 
banner v

НОВОСТИ

Система теплої підлоги протягом тисячоліть використовувалася в Кореї.

Система теплої підлоги протягом тисячоліть використовувалася в Кореї і носила назву ондоль. Це слово в перекладі з китайської мови означає «теплі порожнини». Передбачається, що дана система була винайдена під час трьох корейських держав (I ст. до н. е. - VII ст. е. е.).

Принцип її роботи полягав в наступному: в кухні або у зовнішній стіні кімнати розташовувалася піч. Під підлогою кімнати прокладалися горизонтальні порожнини (тунелі) для диму і гарячого повітря, який проходив по порожнинах під час спалювання дров в печі. Особливе пристрій системи обігріву підлоги допомагало утримувати тепло протягом довгого часу.

sistema teploji pidlogi protyagom tisyacholit vikoristovuvalasya v koreji

На сьогоднішній день обігрів підлоги за допомогою системи ондоль є типовою рисою традиційного корейського житла. Однак в сучасних будинках система ондоль в її первісному вигляді практично не використовується, її замінює вдосконалена система водяного та електричного опалення підлоги.

Переваги:

➕ Велика площа нагріву і низьке розташування поверхні нагрівання. Це сприяє більш рівномірному розподілу температури по горизонталі і вертикалі в порівнянні радіаторними джерелами опалення, зосередженими в невеликих зонах вище рівня підлоги

➕ Рівномірний розподіл тепла по вертикалі дозволяє використовувати більш низькі температури теплоносія. Температура в приміщенні може бути знижена на 2°C, що забезпечує зниження енергоспоживання на 12%

Недоліки:

➖ Висока теплова інерція (великий час нагрівання та охолодження теплової поверхні).

sistema teploji pidlogi protyagom tisyacholit vikoristovuvalasya v koreji

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Не жадничай, поделись с друзьями в соц.сетях!!!

 

ceni samoreguliruyushchijsya nagrevatelnyj kabel

 

Корзина:↓↑ Товаров (0) на сумму 0 грн.
 volterm plus reg 1
teplyiy pol reg AR
samoreguliruyushchijsya nagrevatelnyj kabel dla tryb
 ryxon plus reg 1 

Нагревательная пленка

Просмотренные товары

Счётчик